בעלי תפקידים

 

הנהלה

רמי לוסטיג

מנהל הכפר

אסף שמר

מנהל ביה"ס

איילת בלעדי

מנהלת חט"ב

עמירם חסן

ס.מנהלת חט"ב

רחל שי

סגנית ורכזת פדגוגית

רכזים

רותי ג.+ עמירם

מנחי מורי מיזמים

רותי גולדשטיין

רכזת מרכז הלב

רויטל פופל

ריכוז חברתי

טלי זאולין

רכזת חינוך מיוחד

שמרית ציגלר

רכזת מרכז למידה – חט"ב

תומר ליאני

רכז טיולים

חניתה מך צרויה

רכזת תקשוב

יפה גלעד

רכז תקציב וכח אדם בהוראה

צביקה לברון

רכז משק חקלאי

יועצות

רעות אליה

שכבה ז' – ח'

נירה גבאי

שכבה ט' – י'

טלי זאולין

שכבה יא' – יב'

סימה סגל

פסיכולוגית

צוות מנהלה

נוריאל דאי

מנב"ס ובוגרים

עליזה ניסים

אחראית מערכת

עדנה מלול

מזכירת ביה"ס

ירדנה חוג'ה

כוח אדם בהוראה

שושנה אביוב

עימאד בוג'ה

יפה גלעד

מזכירת תלמידים

אב בית

גזברות

ספריה

מירב קליגר

 

ספרנית, רכזת בגרויות, אחראית ספרי לימוד

מעבדה

פרידה איברהים

 

לבורנטית

   

 

רכזי מקצוע

מקצוע

חניתה מך צרויה

מחשבים

נחום ירמיהו

מתמטיקה

יהודית למנסדורף

אנגלית

דבורה שלוש

מקרא

אורנה בוטח

אומנות

סמדר ליאב

לשון ורכזת התאמות לימודיות

יהודה קאלוש

חקלאות

יוסי גודוביץ

מדעי כדוה"א

שאול מוסרי

תיב"מ

דניס צרניאק

מחול

אלון רושגולד

מוזיקה

עילי אורן

יזמות

ראומה בן לולו

גיאוגרפיה

נירה גבאי

ספרות

טלי ברגמן

ערבית

יפה בן לולו

אזרחות

יואב אור

ביולוגיה חט"ע

אירה ריימן

מדעים חט"ב וכימיה

טלי זאולין

חינוך מיוחד

שמרית ציגלר

מרכז למידה

מירב זוברמן

ספרדית

אלכסיי שפירו

פיסיקה

שרית פליסווסר

היסטוריה ומעורבות חברתית

מיכאל רז

רובוטיקה

תומר ליאני

של"ח

מיטל ונטורה

תושב"ע

רותי גולדשטיין

תרבות ישראל

 

כיתה

מחנך

ריכוז שכבה

ז'1

נירית כהן

 

אורלי הלוי עבאדי

ז'2

אורלי הלוי עבאדי

ז'3

רויטל פופל

ז'4

לירז בוגנים

ז'5

צפנת בן עמרם

ח'1

אורנית ציון

 

אליה אורן

 

ח'2

נוהר לוי

ח'3

רותי גולדשטיין

ח'4

אליה אורן

ח'5

מיכל בן שטרית

ט'1

שחר פרל

חן שפיר עוזרי

ט'2

מור כרמל

ט'3

אינה גילמוביץ

ט'4

חן שפיר עוזרי

ט'5

איילת דוד

י'1

דניס צ'רניאק

 

 

ראומה בן לולו

י'2

סתיו בן ישי

י'3

ראומה בן לולו

י'4

יוליה צלקין

יא'1

אבי סולומון

 

תומר ליאני

 

יא'2

יפה בן לולו

יא'3

תומר ליאני

יא'4

דן ישראלי

יא'5

שרה בנין

יב'1

הדס רגב

 

 

עינת כהן

יב'2

מיטל ונטורה/ עילי אורן

יב'3

שירי לוי

יב'4

עינת כהן

יב'5

רננה אוזן